Cenné rady Ako vybrať ventilátor do kúpeľne, bytu, kuchyne, firemnej kuchynky, skladu, reštaurácie, kaviarne >

Hlavné zásady správneho výberu ventilátorov nájdete tu

Ako vybrať ventilátor do kúpeľne bytu WC kuchyne skladu reštaurácie kaviarne

Promo Stolík CATA Ventilátory - naša aktívna podpora Vášho predaja

Informácie a minigaléria tu

CATA ventilátory - prezentácia - predajné miesta

elektrospotrebiče CATA

E-SHOP / ONLINE KATALÓG  TU !!!

 

CATA Katalógy v pdf nájdete TU

 

Informácie o sortimente CATA v SR nájdete TU

Objednávka katalógov - Formulár

 

Referencie

Prečo práve s nami...

 

Poistky COOPER Bussmann

E-SHOP TU !!!

 

Výpadok vo výrobe? NIE!!!

 

Nástroj na špecifikáciu poistiek

 

Inforácie o COOPER Bussmann nájdete TU

ELMAT - elektroinštalačný materiál

Chcem zaslať podrobný profesionálny dopyt

 

Nástroj na špecifikáciu svetelných zdrojov

 

1000W reflektory na osvetlenie kostola? NIE! .... a čo tak 250W ?

Porovnanie priemyselných reflektorov

Fotografie

Fotografie našej práce

 

iKelp produkty

iKelp Banner

www.elektrika.sk www.digestor.info www.erevita.sk www.ikelp.sk www.rpadvisor.sk www.abiset.com  www.svetelnezdroje.sk www.cooperbussmann.sk www.vypinace.sk

www.electricity-sr.sk


POTREBUJEŠ ROZPOČET na Elektroinštaláciu, Osvetlenie ? pre seba, alebo pre zákazníka ? Vyklikaj si ho nezáväzne na www.digestor.info

POZRI NÁŠ B2B, B2C electro ESHOP www.digestor.info ! Daj si nastaviť Svoje ceny!

Denne nové výrobky | 1. Electro E-shop Profesionálov | Individuálne cenníky | 24/7

Potrebuješ cenovú ponuku ? - Vyklikaj na eshope, do poznámky napíš "ROZPOČET"

... možno Ťa oslovíme s upravenými cenami ... chýbajúce položky daj do poznámky.

Regujeme len ak uvedieš telefonický kontakt, ideálne na mobil ! Dodržujeme poradie.
 

Technické špecifikácie

designs_yours

Inštalačné krabice
Všetky upevňovacie prvky na výrobkoch sú štandardne rozmiestnené tak, ako u každej normálnej zásuvky, alebo vypínača. Preto ich možno použiť v štandardných elektroinštaláciách. Krabice si môžete objednať naraz spolu so zásuvkami a vypínačmi.


Inštalácia
Naše spínacie mechanizmy sú dodávané výhradne od nemeckého výrobcu ELSO. Pokyny na inštaláciu sú uvedené v inej časti. Pre UK (pre anglický trh) používame potlačené vypínače a zásuvky z radu GET Ultimate s bezskrutkovým príslušenstvom. Ak máte prístroje uvedenej značky ELSO, môžete si zakúpiť vybraný vzor a ľahko vymeniť krytku a rámik prístroja bezo zmeny v kabeláži alebo v upevnení.


Farby
Pre položky v našom katalógu a Váš obrázok navrhnutý v časti Navrhni si svoj vlastný vypínač (Design your own switch) bude farebné prevedenie čo najpresnejšie, avšak potlačené prevedenia farieb sa môžu v skutočnosti líšiť od vzoriek, ktoré vidíte na obrazovke. Materiály a proces potlače, ktoré používame je unikátny, preto odlišné nastavenie monitora a naše postupy nanášania farieb znamenajú, že niektoré zmeny sú nevyhnutné.


Čelné kryty
Čelné kryty v našom katalógu ako aj Vami navrhnuté, sú bezskrutkové, tenké, ohňovzdorné, z technického polyesteru a vhodne nasadené na kovové telo spínača, alebo zásuvky. Toto prevedenie umožňuje, aby čelné kryty boli pri vyzdobovaní priestorov ľahko meniteľné, alebo odoberané.

 

Dostupné prevedenia
ALY Design ponúka celú škálu prevedení vhodných pre všetky domáce aplikácie.
Medzi ne patria:
Jednopáčkové a dvojpáčkové spínače
Zvončekové tlačidlá
Tlačidlá
Dvojpáčkové spínače pre žalúzie
Tlač len na vonkajší rámik je možná pre všetky ostatné prevedenia (napr. TV zásuvky, Telef. zásuvky, PC zásuvky, atď).


Autorské právo a právny pohľad
Keď použijete Váš vlastný návrh, ALY Design koná ako tlačiareň a poskytne výrobky s obrázkami podľa zákazníkovho výberu. Je na zodpovednosť zákazníka, uistiť sa , či ktorýkoľvek obrázok nemá ochranu autorských práv, alebo ak je to potrebné, získať príslušné povolenia na používanie obrázku. Žiadame Vás konať poctivo a vyhradzujeme si právo odmietnuť tlač všetkých obrázkov, ktoré nie sú dovolené podľa anglických a slovenských zákonov. Odporúčame, aby ste vyhľadali právnu radu v krajine, kde bývate, ak plánujete tlačiť explicitné obrázky na Vaše vypínače, nezabudnite, že čo by mohlo byť právne prípustné v Spojenom kráľovstve, alebo na Slovensku, môže byť nezákonné v niektorých krajinách alebo jurisdikciách. Aly Design Limited ani ELMAT SLOVAKIA s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť v tomto ohľade.


Dodacia lehota
Naším cieľom je, aby ste mali tovar dodaný počas 5-20 dní. Budete informovaný e-mailom, kedy bude Vaša objednávka expedovaná. Pri nízkom počte objednaných vypínačov a/alebo zásuviek, je termín dodania ovplyvnený vzájomnou dohodou zákazníka a ELMAT SLOVAKIA s.r.o. o ne/participácii zákazníka na dopravných nákladoch z továrne výrobcu na Slovensko. Lokálne dopravné náklady (v Slovenskej republike) účtujeme v súlade s cenníkom Slovenskej pošty. Tovar zasielame prostredníctvom jej služby Expres Kuriér do 24 hodín po dovoze tovaru na Slovensko.


Prevedenie prvkov
Všetky vysokokvalitné vypínače, zásuvky a zariadenia používame zo sortimentu ELSO Scala. Zariadenia majú štíhle kryty a sú v súlade so všetkými príslušnými európskymi štandardmi a majú 25 ročnú záruku. Prvky sú nárazu a poškriabaniu odolné a obrázky nebudú zašpinené alebo vyblednuté, aj keď budú vystavené priamemu slnečnému žiareniu po dlhšiu dobu.


Katalóg a Navrhnite si svoj vlastný vypínač
V katalógu je k dispozícii rozsiahly sortiment galérie obrázkov, poskytujúci osobitý efekt. Medzi ne patria:


Potlačené:
Zvieracie vzory
Umenie
Graffiti
Kúpeľňa
Firemné
Potraviny
Všeobecné vzory
Deti
Rôzne
Hudba
Príroda
Foto
Znamenia
Povrchové vzory
Casino

 

Kryštalizované:
„Skvostný Dotyk triedy“ – vyrobený so Swarovského kryštálmi

 

Go green:
Povedomie
Spoločnosť
Deti


Anglické vypínače:
Potlačené anglické vypínače – rôzne témy

a mnoho ďalších.
Aly produkty môžu byť potlačené k zladeniu pri vytváraní dekorácie izby, sú menej rušivé a viac dopĺňajú interiér. Prípadne môže byť zdobenie produktov vystúpené v popredí pre ľahšiu identifikáciu. Pretože kryty sú ľahko vymeniteľné, vzhľad môže byť neskôr zmenený podľa potreby a bez nutnosti nákupu a opätovného preinštalovania celého elektrického mechanizmu.

 

Záruka
Produkty sú nárazu a poškriabaniu odolné, v súlade so všetkými európskymi štandardmi a majú impozantnú záruku 25 rokov na elektromechanické komponenty a 10 rokov na potlačený čelný kryt.


Sublimačná tlač
ALY využíva pokročilú technológiu tlače. Tlačový proces je tepelná konzervácia farebne vystupňovaných odtieňov so špeciálne vyvinutými atramentmi napustenými do plastového povrchu. Ich vrstva sa pohybuje medzi 0,2 mm a 0,3 mm. Tento proces je oveľa lepší ako akékoľvek iné povrchové vrstvy a zabezpečuje bezkonkurenčnú odolnosť proti opotrebeniu, stabilnosť a trvanlivosť. Moderné tlačové technológie používané firmou ALY umožňujú zobrazenia, ktoré sa uplatňujú na trojrozmerný povrch - umožňujú aplikovať vzory, ktoré majú byť zaoblené okolo okraja spínača.


Ochrana údajov
ALY a ELMAT SLOVAKIA rešpektuje vaše súkromie. Nezverejňujeme údaje kupujúceho tretím stranám, s výnimkou, keď sú údaje spracovávané ako súčasť plnenia objednávok (napr. obchodné oddelenie, učtáreň, kontrolný orgán štátnej správy a pod). V tomto prípade táto tretia strana súhlasí s tým, aby neboli zverejnené žiadne Vaše údaje žiadnej tretej strane.

 

Výmeny
Všetky vysoko kvalitné vypínače, zásuvky a použité kovania sú z radu ELSO Scala. Náhradné kryty je možné zakúpiť s potrebným vzorom a ak je treba, môžu byť ľahko vymenené za existujúce kryty bez narušenia kabeláže, alebo uchytenia.
Technické informácie výrobkov ELSO Vám poskytujeme na vyžiadanie.

 

Čo robí Aly Design
Technické špecifikácie
Výrobca
Výrobky
Cenníky, katalógy
Uplatnenie a zákazníci
Partneri na Slovensku
Dopyt, objednávka

Swarovski kolekcia