Cenné rady Ako vybrať ventilátor do kúpeľne, bytu, kuchyne, firemnej kuchynky, skladu, reštaurácie, kaviarne >

Hlavné zásady správneho výberu ventilátorov nájdete tu

Ako vybrať ventilátor do kúpeľne bytu WC kuchyne skladu reštaurácie kaviarne

Promo Stolík CATA Ventilátory - naša aktívna podpora Vášho predaja

Informácie a minigaléria tu

CATA ventilátory - prezentácia - predajné miesta

elektrospotrebiče CATA

E-SHOP / ONLINE KATALÓG  TU !!!

 

CATA Katalógy v pdf nájdete TU

 

Informácie o sortimente CATA v SR nájdete TU

Objednávka katalógov - Formulár

 

Referencie

Prečo práve s nami...

 

Poistky COOPER Bussmann

E-SHOP TU !!!

 

Výpadok vo výrobe? NIE!!!

 

Nástroj na špecifikáciu poistiek

 

Inforácie o COOPER Bussmann nájdete TU

ELMAT - elektroinštalačný materiál

Chcem zaslať podrobný profesionálny dopyt

 

Nástroj na špecifikáciu svetelných zdrojov

 

1000W reflektory na osvetlenie kostola? NIE! .... a čo tak 250W ?

Porovnanie priemyselných reflektorov

Fotografie

Fotografie našej práce

 

www.elektrika.sk www.digestor.info www.erevita.sk www.ikelp.sk www.rpadvisor.sk www.abiset.com  www.svetelnezdroje.sk www.cooperbussmann.sk www.vypinace.sk

www.electricity-sr.sk


2.) Seriál o electro e-shope digestor.info - kategória AKCIA ELEKTRO*

05.12.2012, 19:12, správca

2.) Seriál o electro e-shope digestor.info - kategória AKCIA ELEKTRO *

V 2. Časti seriálu predstavujeme tzv. účelovú kategóriu AKCIA ELEKTRO* Všetky účelové kategórie majú vo svojom názve hviezdičku. Znamená to, že výrobky sú síce zaradené v príslušnej kategórii (napríklad SUŠIČE RÚK A VLASOV), ale z dôvodu prehľadnosti pre určitú skupinu zákazníkov sú zaradené v účelovej skupine.


Napr. pracovník zodpovedajúci za verejné osvetlenie obce nemusí hľadať v kategórii „Výbojky“, „SVIETIDLÁ EXTERIÉR“ a v 2-3 ďalších kategóriách, ale použije účelovú kategóriu „VEREJNÉ OSVETLENIE *“ kde nájde prevažnú väčšinu výrobkov, ktoré sa verejného osvetlenia týkajú. Podobne existuje napríklad účelová kategória „Hotelový program *“ poskytuje na jednom mieste prehľad o najčastejšie predávaných výrobkoch pre hotely. V skutočnosti sú tieto výrobky rozdelené napr. v 10 kategóriách (napr. „Hotelové fény“, „VENTILÁTORY NA LETO“ atď.).

 

Ale poďme k dnešnej účelovej kategórii AKCIA ELEKTRO *
Táto je rozdelená na 2 podkategórie – „Akcia pre neregistrovaných“ a „Akcia pre REGISTROVANÝCH“. To celkom jasne hovorí o tom, ktorý návštevík čo na eshope vidí. Všímajte si prosíme aj popisy jednotlivých kategórií, ktoré postupne upravujeme. Radi do nich zakomponujeme aj Vaše podnety.

 

Príklad popisu kategórie „Akcia pre neregistrovaných“: AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ. Akcia pre neregistrovaných zákazníkov e-shopu - Akciové ceny platia len pre objednávky uplatnené cez e-shop. Objednávky možno uplatniť od pondelka 00:00h do nedele 24:00h. Na ďalší týždeň platí nová akcia. Informácie na čísle: +421 - (0)903 430 803. Pozrite tiež kategóriu "Aktuálne NETTO CENY*" a v spodnej časti Sortimentu kategóriu "VÝPREDAJ - rôzne*"

 

Príklad popisu kategórie „Akcia PRE REGISTROVANÝCH“: AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ. AKCIOVÉ CENY V TEJTO KATEGÓRII SA ZOBRAZUJÚ LEN REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKOM E-SHOPU, KTORÝM SME PRIDELILI AKCIOVÝ CENNÍK (musíte byť prihlásený). Ak vidíte zľavu bez prihásenia, jedná sa o položku s jednotnou cenou pre všetkých. Akciové ceny platia len pre objednávky uplatnené cez e-shop. Objednávky možno uplatniť od pondelka 00:00h do nedele 24:00h. Na ďalší týždeň platí nová akcia. Informácie na čísle: +421 - (0)903 430 803. Pozrite tiež kategóriu "Aktuálne NETTO CENY*" a v spodnej časti Sortimentu kategóriu "VÝPREDAJ - rôzne*"

 

Jednotlivé popisy kategórií vysvetľujú obsah a spôsob ich fungovania.

 

Registrovaní zákazníci eshopu majú samozrejme k dispozícii viac informácií a tiež prístup k zvýhodneným cenám pre väčší počet výrobkov. Registrovaným zákazníkom prideľujeme cenové hladiny podľa predmetu činnosti zákazníka. Základné rozdelenie do cenových hladín je 1. „Občania“, 2. „Firmy“ a 3. VIP montéri a Obchodníci“. Z uvedených cien poskytujeme ešte individuálne zľavy za objem nákupov a prideľujeme tiež individuálne cenníky.

 

Ak máte otázky, kontaktujte nás na elmat@elmat.sk, alebo +421 903 430 803.

 

Užitočné odkazy:
Akcia pre neregistrovaných

Akcia PRE REGISTROVANÝCH

 
 

Súvisiace články

 

1.) Seriál o electro e-shope digestor.info - Oblasti zamerania

Seriál o elektro eshope digestor.info

Tento seriál Vám poskytne podrobnejšie informácie o B2B, B2G, B2C electro e-shope www.digestor.info. Postupne prejdeme kategóriami výrobkov a služieb, aby ste získali užitočný prehľad o tomto elektronickom obchode dovozcu. V prvom článku stručne predstavujeme oblasti zamerania.

 
« Späť


Diskusia: "2.) Seriál o electro e-shope digestor.info - kategória AKCIA ELEKTRO*"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre