Cenné rady Ako vybrať ventilátor do kúpeľne, bytu, kuchyne, firemnej kuchynky, skladu, reštaurácie, kaviarne >

Hlavné zásady správneho výberu ventilátorov nájdete tu

Ako vybrať ventilátor do kúpeľne bytu WC kuchyne skladu reštaurácie kaviarne

Promo Stolík CATA Ventilátory - naša aktívna podpora Vášho predaja

Informácie a minigaléria tu

CATA ventilátory - prezentácia - predajné miesta

elektrospotrebiče CATA

E-SHOP / ONLINE KATALÓG  TU !!!

 

CATA Katalógy v pdf nájdete TU

 

Informácie o sortimente CATA v SR nájdete TU

Objednávka katalógov - Formulár

 

Referencie

Prečo práve s nami...

 

Poistky COOPER Bussmann

E-SHOP TU !!!

 

Výpadok vo výrobe? NIE!!!

 

Nástroj na špecifikáciu poistiek

 

Inforácie o COOPER Bussmann nájdete TU

ELMAT - elektroinštalačný materiál

Chcem zaslať podrobný profesionálny dopyt

 

Nástroj na špecifikáciu svetelných zdrojov

 

1000W reflektory na osvetlenie kostola? NIE! .... a čo tak 250W ?

Porovnanie priemyselných reflektorov

Fotografie

Fotografie našej práce

 

www.elektrika.sk www.digestor.info www.erevita.sk www.ikelp.sk www.rpadvisor.sk www.abiset.com  www.svetelnezdroje.sk www.cooperbussmann.sk www.vypinace.sk

www.electricity-sr.sk


Tiché CATA ventilátory E-100 G, E-100 GT, E-100GTH, E-120 GTH a miesta predaja

05.10.2014, 19:18, správca

Extrémne tichý ventilátor CATA E-100 GSTH Silver

prevzaté z elektrika.sk - Dizajnové ventilátory za skvelé ceny – tak možno definovať rad bytových ventilátorov E GLASS od španielskej značky CATA. Po 2,5 ročnom predaji na slovenskom trhu, tu prišlo k celkom zaujímavému zníženiu cien – v priemere o 15% (niektoré ďalšie výrobky až o 1/3).
„Zníženie cien sa už prejavilo na zvýšenom predaji i rozšírení partnerskej siete“ – hovorí z pozície výhradného dovozcu ELMAT SLOVAKIA s.r.o. konateľ spoločnosti a vedúci predaja Gabriel Puškáč a dodáva:


„Každý nový partner našej distribučnej siete, ktorý umiestnil na svojej prevádzke na vhodnom frekventovanom mieste aspoň jeden stojanček so svietiacim displejom ventilátora E-100 GTH, už zaznamenal predaj výrobkov z tohto radu. Rovnako tak je u partnerov, ktorí umiestnili výrobky na svojich e-shopoch. Stále existuje zákazník, ktorý si chce výrobok pozrieť naživo, ale je tu aj pomerne vysoký a stále stúpajúci podiel tých, ktorí uplatňujú svoje objednávky cez internet. Ceny výrobkov CATA sú rovnaké ako v susednom Česku. Naše trhy sú veľmi podobné. Preto odporúčame domácich slovenských obchodníkov, najmä kvôli prípadnému bezproblémovému riešeniu záruky. Partnerom poskytujeme okrem bezplatného zapožičania promo stojančekov aj promo letáky s katalógovým listom, čo tiež podporuje rast informovanosti a záujmu zákazníkov a samozrejme aj predaj. Dvojrýchlostný ventilátor E-100 GTH je najskvelejší produkt, aký som za celú dobu môjho podnikania mal v rukách (v r. 2015 už 25 rokov od prvej živnosti – pozn. redakcie), do dnešného dňa nemáme reklamáciu ani na jediný kus“ – dopĺňa so zanietením a klope na drevo Gabriel Puškáč.

 

„Ako jeden z mála európskych distribútorov už nejaký čas ponúkame zákazníkom ventilátory E GLASS aj vo farbe Silver. Aj keď my sme si interne nazvali túto farbu ako svetlý grafit. Úvodné predaje naznačujú, že budú želaným spestrením ponuky. Okrem toho, ako prvý distribútor – a možno nielen v Európe – sme zaradili do ponuky prevedenie GTH aj pre priemer potrubia 120mm (Glass Timer Hygro – pozn. redakcie), použiteľné pre väčšie miestnosti. Ventilátory z kolekcie E GLASS sa už dostali aj vďaka použitiu guľôčkových ložísk a ochrany krytom IP44 do viacerých projektov. Páčia sa architektom, projektantom aj investorom - každý ďalší je samozrejme vítaný, stačí keď sa mi ohlási telefonicky na mobil. Okrem toho, že sa nám podarilo v tomto roku výrazne znížiť ceny už takmer pre celý sortiment Ventilácie CATA, pracujeme usilovne ďalej a chceme prekvapiť trh ďalšími skvelými novinkami. Nechcem však ešte v tejto chvíli všetko prezradiť. Výrobky máme slušnú dobu odskúšané, veríme v ne, ceny sa podarili, teraz sme v štádiu rozširovania partnerskej siete. Uvedomujeme si totiž, že aj ten najskvelejší výrobok má svoju životnosť na trhu a tú skracujú moderné technológie a neustály vývoj nových výrobkov. V tomto prípade som ale presvedčený, že produkty E GLASS tu budú výrazne dlho. Máme však oveľa širší sortiment - od bytových, cez reštauračné, až po ventilátory zasahujúce do priemyslu - od E GLASS, cez X-MART, CB PLUS, až po LHV a ďalšie unikátne aj klasickejšie výrobky. To všetko za naozaj nové zaujímavé ceny pri vysokej kvalite. Nechceme sa biť s 8 eurovými ventilátormi, záleží nám viac na spokojnosti zákazníkov, obchodných partnerov i našej.“

 

Uvedené, aj ďalšie výrobky z divízie Ventilácia CATA zakúpite okrem iných aj u týchto partnerov: PREDOS-BB, s.r.o., Ing. Miroslav Barna - PLASTIK, i - center, spol. s r.o., ELRON Elektro s.r.o., GIFT s.r.o., SLOV PM, spol. s r.o., TECHTEAM, s. r. o., TRADE service, spol. s r.o., VEREX - ELTO, a.s., DOMOSS TECHNIKA, a.s., BUGÁR, s.r.o., HAGARD: HAL, spol. s r.o., Jarmila Kovarovičová, M-MAS, s.r.o, Bathrooms s.r.o., Ardecom, s.r.o., DOMINIUM, spol. s r.o., BAKERA s.r.o., Ing. Peter Mikulička - PVM SYSTÉM, KaMi-LV s.r.o., Štefan Ratkoš - UNIMIX, LG KRONO s.r.o., INŠTALMONT IN, s.r.o., MK Studio s.r.o., LUXEL Martin, s.r.o., IMAO electric, s. r. o., INSPIRA, s.r.o., WIKA Nitra, s.r.o., Ceram Design, s.r.o., TINEA, s.r.o., ELIM-ELEKTRO s.r.o., MARBEC, s.r.o., Tibor Mališka - STAVIVÁ, COM Interiér, s. r. o., Ing. Daniel Hurai, TD STUDIO, A-Z ELEKTRO Skalica, s.r.o., Ružena Stríbrnská - "RUŽA", Interiér 48 s. r. o., Pavol Michlík - Alter, RELM, s.r.o., VIKON, s.r.o., KAMAP, s. r. o., IMPRESSION s. r. o., Gálik & Veselý, s.r.o., TatraCom - Ferro s.r.o., Iveta Mlyneková I+M, BREM Slovakia, spol. s r. o., KATES, s.r.o., ELEKTRO - HAL s.r.o, ANDREA SHOP s.r.o., DM ELSAD s.r.o., PLEX s.r.o., Ing. Miroslav Barna - PLASTIK, Elektro-Stralight s.r.o., A-3DOM SK s.r.o., Ing. Ľubomíra Matejková - KÚPEĽNE DESIGN, Ing. Ján Kozlovský, TECHNIK-stavba a bývanie s.r.o., DOSS spol. s r.o., SLOV-MAT, s.r.o. a ďalší.


Zoznam obchodníkov sa priebežne aktualizuje na www.digestor.info v časti Miesta predaja.

 
 

Súvisiace články

 

Katalóg kúpeľňových ventilátorov X-MART (CATA)

stiahnuť katalóg kúpeľňových ventilátorov X-MART (CATA)

stiahnuť TU (pdf 0,9MB), alebo kliknutím na obrázok

 

X-MART
Elegancia–to, čo dávno hľadáte...

Dizajn:

•Exkluzívny (INOX) -s panelom z nerezovej ocele
•Klasický –v bielej farbe

 

Miesta predaja nájdete tu. Ak nemáme ešte vo Vašej blízkosti miesto predaja, kúpite cez e-shop na www.digestor.info

 

Katalóg ventilátorov CATA 2013 od ELMAT SLOVAKIA s.r.o. Malacky

CATA ventilátory do kúpeľne, kuchyne, pivnice, garáže, do skladu

Katalóg CATA Ventilácia 2013 platný aj pre rok 2014 nájdete na tejto stránke.

Obsahuje axiálne, radiálne, semiradiálne, perimetrické (s obvodovým odsávaním) ventilátory.

Jedná sa primárne o bytové ventilátory do kúpeľne, kuchyne, pivnice, garáže a pod., avšak svojou produktovou šírkou zasahujúce až na okraj priemyselných - napr. obľúbené ventilátory LHV s priemermi od 160 do 400mm pre použitie vo väčších prevádzkach, napr. skladoch.

 

Katalóg ventilátorov CATA 2014 od ELMAT SLOVAKIA s.r.o. Malacky

Katalóg CATA ventilátorov 2014

Podrobnejšie informácie a katalóg na stiahnutie tu

Čo nájdete v katalógu?

História a služby CATA v skratke

Ventilátory série E GLASS

Ventilátory série MATIC

Dizajnové rady ventilátorov

Klasické rady ventilátorov

Radiálne ventilátory

Potrubné ventilátory

Nástenné ventilátory

Kuchynské ventilátory

Píslušenstvo

Tlakové krivky ventilátorov

Dostupnosť jednotlivých výrobkov si môžete overiť na stránke www.digestor.info - digital electro storage.

 

Miesta predaja ventilátorov CATA nádjete tu.

 

Novinka ! Ventilátor s LED displejom, teplomerom a vlhkomerom - CATA e100 GTH

Klikutím na nadpis článku zobrazíte celý článok, alebo si len pozrite video.

Naozaj Unikátny Nový produkt.

 

CATA kúpila Fagor za 42,5 mil. €

Po tom čo španielska CATA kúpila v roku 1999 firmu Apelson a v roku 2004 následne aj ďalšiu španielsku spoločnosť Nodor, nadobudla teraz aj majetok spoločnosti Fagor, ktorá sa dostala do stavu insolventnosti a v novembri 2013 vyhlásila bankrot. V utorok Obchodný súd č. 1 v San Sebastiane prisúdil majetok spoločnosti Fagor Electrodomésticos do vlastníctva spoločnosti CATA za cenu 42,5 mil. €, čo je o 14,5 mil. € viac, ako ponúkala alžírska spoločnosť Cevital. Ponuka CATA zahŕňala všetky insolventné divízie a sľúbila vytvoriť 705 priamych pracovných miest v Baskicku, rovnako ako zabezpečiť kontinuitu značky Fagor, Edesa,

 

Distribúcia stojanov s ventilátormi CATA E-100 GTH pre obchodníkov

Distribúcia stojanov s ventilátormi CATA E-100 GTH pre obchodníkov

Kontakt pre obchodníkov:

 

Výhradný dovozca ventilátorov CATA

ELMAT SLOVAKIA s.r.o., Malacky, cata@elmat.sk,

Pre nastavenie zmluvných podmienok pre obchodníkov kontaktujte vedúceho predaja:

Gabriel Puškáč, Mobil: 0903 430 803, puskac@elmat.sk

 

Sklenené ventilátory CATA E-100 Silver

 
« Späť


Diskusia: "Tiché CATA ventilátory E-100 G, E-100 GT, E-100GTH, E-120 GTH a miesta predaja"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre