Panel používateľa

§ Záruka, záručný a pozáručný servis na ventilátory CATA (E-100 GTH, LHV 300, SILENTIS, X-MART atď.) §

Počet zobrazení: 2475

Záručný a pozáručný servis na ventilátory CATAZáručný a pozáručný servis na ventilátory CATA poskytujeme na výrobky pochádzajúce Výlučne z našej distribučnej siete (obchodní partneri ELMAT SLOVAKIA s.r.o.).


Všetky expedované ventilátory sú opatrené identifikačnými znakmi, ktoré nám umožňujú s istotou zistiť, či výrobok pochádza z nášho importu.


Neexistujú zákony, morálka ani voľa, ktoré by nám prikazovali poskytovať služby za nekalú konkurenciu (čítajte prosíme ďalej kliknutím na nadpis článku, alebo na odkaz "celý článok" uvedený nižšie.
 

Záručný a pozáručný servis určite Neposkytujeme na:

  • Výrobky pochádzajúce od iného distribútora z iných štátov (ako príklad uvádzame Českú republiku, Poľsko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko a pod.), napr. levne ELEKTRO.
  • Výrobky pochádzajúce z neoficiálneho importu do Slovenskej Republiky – od rôznych resellerov a priekupníkov - napr. z eshopov StavbaEU, ok MARKET a pod.

 

Podnikateľské subjekty, ktoré v podstate načierno dovážajú výrobky do SR, s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú členmi žiadneho kolektívneho systému zabezpečujúceho zakonné povinnosti nakladania s odpadmi, nepodávajú mesačné hlásenia a neodvádzajú recyklačné poplatky do recyklačného fondu, t.j. porušujú tzv. zákon o odpade.


Upozorňujeme tiež zákazníkov, že rovnako možno vysloviť pochybnosti o schopnosti takýchto subjektov reálne zabezpečiť záručný a pozáručný servis napr. naskladniť náhradné diely, disponovať odbornými znalosťami a skúsenosťami a pod.).


Odporúčame preto zákazníkom, aby využívali služby oficiálnej partnerskej siete našej spoločnosti – zoznam predajných miest nájdete tu
(neustále rozširujeme).


Žiaľ niekoré firmy, ktoré nie sú našimi oficiálnymi partnermi si okrem hore uvedeného ešte dovolia skopírovať z internetu naše vlastné obrázky, prílohy, alebo naše vlastné texty a preklady do svojich článkov a eshopov, čo už možno jednoznačne považovať za porušenie autorských práva, nekalú súťaž a postihovať podľa zákona !§§§
V prípade že objavíte takéto aktivity, buďeme radi ak nám ich nahlásite.


S pozdravom Gabriel Puškáč, konateľ
ELMAT SLOVAKIA s.r.o.
Dovozca a distribútor ventilátorov CATA

 

P.S. na druhej strane - fakt, že nás nekalá konkurencia kopíruje, jednoznačne hovorí o tom, že to robíme dobre :-)
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info