Panel používateľa

Elektro Výstavy a výstavky

ELECTRON - Máj 2010

Dňa 25.5. 2010 sme sa zúčastnili ako vystavovateľ na na XIV. ročníku celoštátnej konferencie pre pracovníkov v elektrotechnických odboroch s medzinárodnou účasťou a výstavkami el. prvkov a zariadení v rámci sprievodného programu XVII. MSV v Nitre ELECTRON 2010, ktorú organizoval Ing. Pavel Hála Elektro Management Nitra, (Elektrotechnický magazín). Konferencia sa konala v kongresovej sále v budove Agroinštitútu, Akademická 4, v Nitre (oproti Výstaviska Agrokomplex).

ELMAT SLOVAKIA s.r.o. zamerala svoju prezentáciu na výrobky spoločností CATA (Španielsko) a Cooper Bussmann (nadnárodný koncern so sídlom v USA, pre Európu so sídlom v Anglicku). ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je distribútorom uvedených výrobcov pre Slovenskú republiku. S ohľadom na nastupujúcu hlavnú sezónu boli na výstave zastúpené primárne stropné ventilátory CATA (so svietidlami, bez svietidiel, celokovové...), ale taktiež axiálne a radiálne ventilátory pre kúpeľne, spoločenské miestnosti, či sklady a sušiče rúk. Vysokorýchlostné poistky pre istenie polovodičov od výrobcu Cooper Bussmann spoločnosť prezentovala prostredníctvom panela s prehľadom hlavného sortimentu.

Za spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o za zúčastnili výstavy Ing. Anton Gašparík a pán Lukáš Kujan. Ďakujeme im za úspešnú prezentáciu!

Všetci účastníci konferencie dostali reklamné a propagačné materiály, asi 20% účastníkov prejavilo predbežný, či vážny záujem o prezentované výrobky.

Všetkým návštevníkom našej expozície ďakujeme za návštevu i prejavený záujem!

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie