Panel používateľa

Cooper Safety a Cooper Capri

Sortiment divízie Cooper Safety

Sortiment divízie Cooper Safety

Cooper Safety ako divízia Cooper Industries Ltd. je popredný európsky výrobca núdzového osvetlenia, systémov bezpečnostnej a požiarnej signalizácie, svietidiel a osvetľovacej techniky ako aj elektroinštalačného materiálu. Tieto výrobky a značky môžete nájsť v rôznych priemyselných, komerčných a bytových aplikáciách, slúžiacich k ich osvetleniu, ochrane osôb a majetku, poskytujúcich požiarnu a zabezpečovaciu signalizáciu a osvetlenie núdzových a únikových východov a trás.

 

núdzové svietidlá Cooper Menvier divízie Cooper Safety

 

 

Núdzové svietidlá Cooper Menvier CSA

Núdzové svietidlá Cooper Menvier CSA

Zo sortimentu divízie Cooper Safety dodáva spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. núdzové svietidlá značky Cooper Menvier CSA. Iné výrobky a značky divízie Cooper Safety na dopyt.

Z obrovského sortimentu concernu Cooper Industries sú hlavným zameraním spoločnosti ELMAT SLOVAKIA s.r.o. dodávky výrobkov divízie Cooper Bussmann , pre ktorú je zmluvným distribútorom pre SR (poistkové systémy - najmä vysokorýchlostné poistky na istenie polovodičov).

 

 

Obchodné značky divízie Cooper Safety

Obchodné značky divízie Cooper Safety

- Menvier CSA
- Scantronic
- Luminox
- Menvier Blessing
- Nugelec
- JSB - Menvier
- Fulleon
- Capri Codec
- Crompton Lighting
- CEAG
- Pretronica - Menvier Security
- Regalsafe
- Menvier Univel

 

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie