Panel používateľa

Špecifikácia poistiek Ako vybrať


Nástroj na špecifikáciu HSF poistiek - Váš profesionálny dopyt

Odporúčame použiť! Vhodné ak sa jedná o 1 položku. Informácia nám príde e-mailom. Ideálne vyplniť aj v prípade, že ste obchodník a zákazník sedí oproti Vám, alebo ste s ním práve na telefónnej linke. Klaďte mu otázky podľa formulára a zároveň ho vypĺňajte. Formulár zabezpečí, že sa nezabudnete na nič podstatné spýtať! Systém Vám dovolí odoslať dopyt, ak ste poskytli aspoň nevyhnutné minimum informácii nato, aby bolo reálne možné výrobok spoľahlivo špecifikovať. V konečnom dôsledku šetrí Váš i náš čas - overené praxou! Je efektívnejšie venovať 3 minúty vyplneniu formulára, ako si navzájom 5x telefonovať, či posielať niekoľko e-mailov a na etapy dopĺňať nevyhnutné informácie.

Pozn.: odkaz na tento formulár nájdete vždy v menu na ľavej strane červeným písmom - ako "Nástroj na špecifikáciu poistiek".

Čím viac údajov sa Vám podarí vyplniť, tým je vyššia pravdepodobnosť, že bude Vaša požiadavka vybavená k Vašej spokojnosti. Vypĺňajte prosím len údaje, o ktorých ste presvedčený, že sú správne. Ideálne je, ak nám viete poskytnúť aj fotografiu požadovanej poistky (možnosť zaslať prostredníctvom tohto formulára).

Presun kurzora do ďalšieho poľa vykonávajte myšou, alebo tabulátorom.

Polia označené * sú povinné. Formulár obsahuje 8 povinných polí.

 

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie