Panel používateľa

Ako vybrať správnu výbojku, žiarovku, trubicu - Pomocný Formulár na Špecifikáciu svetelných zdrojov


Nástroj na špecifikáciu jedného druhu svetelného zdroja

Nástroj na špecifikáciu jedného druhu svetelného zdroja

Čím viac údajov sa Vám podarí vyplniť, tým je vyššia pravdepodobnosť, že bude Vaša požiadavka vybavená k Vašej spokojnosti. Vypĺňajte prosím len údaje, o ktorých ste presvedčený, že sú správne. Ideálne je, ak nám viete poskytnúť aj fotografiu požadovaného svetelného zdroja (možnosť zaslať prostredníctvom tohto formulára).

Máte pôvodný obal zo svetelného zdroja, ktorý určite patrí do Vášho svietidla (originál osadený do svietidla jeho výrobcom)? Po jeho predložení Vám vieme ihneď dodať, alebo objednať rovnaký typ, alebo technicky adekvátnu alternatívu inej značky.

Ak pôvodný obal nemáte, tu je možnosť ako nakúpiť ten správny svetelný zdroj (výbojka, trubica, žiarovka). Presun kurzora do ďalšieho poľa vykonávajte myšou, alebo tabulátorom. Polia označené * sú povinné.

Kontaktné údaje:

Poskytujem tieto overené podklady:

Druh napájacieho napätia:

Tvar banky alebo trubice: *

Umiestnenie:

Poloha svetelného zdroja v svietidle: *

Priorita kladená na:

Kontrolný kód

i

Foto si pripravte na plochu Vášho PC. Stlačte prosím "Prehľadávať" a vyberte požadovaný súbor k odoslaniu. Súbor sa odošle až po stlačení tlačidla "Odoslať" (na konci formulára). Dovtedy foto z plochy Vášho PC nevymazávajte!

Máte záujem o viac informácií?

Ste zodpovedný za nákup svetelných zdrojov?

Potrebujete pomôcť so špecifikáciou svetelných zdrojov?

Tu nájdete súbor pdf s podrobným popisom, ako kúpiť správnu žiarovku, výbojku, žiarivku... skrátka akýkoľvek svetelný zdroj.

 

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie