Panel používateľa

Ventilátory CATA

Dovozca a distribútor ventilátorov CATA

Naša dcérska spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je dovozcom a výhradným distribútorom ventilátorov španielskej značky CATA na Slovensku. Ak máte záujem o zaradenie do siete obchodných partnerov, zavolajte nám, alebo vyplňte formulár "rýchly kontakt".

ventilátory

Podrobnejšie informácie o produktoch CATA nájdete na stránke www.digestor.info 

 

Španielská spoločnosť CATA ELECTRODOMÉSTICOS, S.L, so sídlom v Barcelone bola založená v roku 1947.

V roku 2007 oslávila už 60. výročie svojej činnosti.
Spoločnosť sa zameriava na výrobu vzduchotechnických zariadení najmä pre domácnosti a je schopná predostrieť v uvedenej oblasti komplexnú ponuku.

CATA má mimoriadne širokú ponuku kuchynských digestorov, vinoték, kuchynských sporákov, várnych dosiek, vodovodných batérií, kuchynských drezov a ďalších zariadení s moderným dizajnom a vynikajúcimi technickými parametrami.

Bohatá je aj ponuka spoločnosti v oblasti kúpeľňových ventilátorov. Mimoriadne obľúbený je aj posledný rad sklenených ventilátorov E GLASS.

Niekoľko rokov naspäť mala CATA najširšiu ponuku a najlepšie ceny stropných ventilátorov a vykurovacích zariadení. Vzdala sa však sezónneho tovaru, nakoľko postupne kúpila a upravila výrobný program ďalších značiek - NODOR, APELSON  a v roku 2014 aj FAGOR.

Spotrebiče CATA si získali obľúbenosť vo viac ako 80 krajinách sveta. Kvalita je garantovaná medzinárodnou certifikáciou ISO 9001. Všetky výrobky CATA spĺňajú direktívu 2002/95/ES RoHS (pri výrobe se nepoužívajú materiály obsahujúce zakázané nebezpečné látky).
 

Predajcovia ventilátorov CATA

Predaj zabezpečuje naša dcérska spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. prostredníctvom siete obchodných partnerov. Miesta predaja nájdete tu.

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie