Panel používateľa

Dovoz a distribúcia elektrotechnického tovaru

ELMAT SLOVAKIA s.r.o., dovozca a distribútor kúpeľňových ventilátorov CATA, priemyselných poistiek Cooper Bussmann, LED svietidiel

ELMAT SLOVAKIA s.r.o., dovozca a distribútor kúpeľňových ventilátorov CATA, priemyselných poistiek Cooper Bussmann, LED svietidiel

prevádzka elmaz

Zastúpenia pre Slovenskú republiku:

Ďalší sortiment:

 • Elektroinštalačný materiál
 • Svietidlá, Svetelné zdroje
 • Rozvádzače
 • Bleskozvody

Činnosti:

 • Dodávky firmám
 • Služby
 • Zastúpenia
 • Expedície kuriérskou službou

Firma Ján Puškáč - ELMAT, Veľké Leváre vznikla v roku 1992 spojením dvoch podnikateľských subjektov - otca a syna. Každý začal samostatne v roku 1990. Ján Puškáč začínal ako živnostník na Slovensku a Gabriel Puškáč v Čechách. Pôvodná činnosť bola zameraná výlučne na elektromontáže. Postupne začala prevládať obchodná činnosť, ktorá neskôr elektromontáže úplne vytlačila.
Pribúdali zmluvné vzťahy s dodávateľmi - dovozcami i našimi slovenskými výrobcami. Tri roky zabezpečovala firma import mäkkej spájky - elektrotechnického cínu od českého výrobcu Kovohutě Příbram.
Dnes sa firma zaoberá zastúpením niekoľkých zahraničných výrobcov pre SR, veľkoobchodnou činnosťou v oblasti elektroinštalačného materiálu, svietidiel a bleskozvodov, ako aj poskytovaním komplexných služieb v oblasti priemyselných elektroinštalácií v spolupráci s elektromontážnymi firmami. Dnešným dňom plní sklady vyše 40 dodávateľov.

Od roku 2002 sa začala aj činnosť spoločnosti ELMAT SLOVAKIA s.r.o., Malacky. Spoločnosť si hneď v prvom roku činnosti získala významné postavenie v oblasti predaja a distribúcie rozvodných istiacich a prípojkových skríň KOVEL. Počas štyroch najúspešnejších rokov v tejto oblasti ich dodávala do mnohých firiem vrátane významných slovenských veľkoobchodných spoločností. Sortiment sa dodáva dodnes, avšak už v menšom rozsahu.

ELMAT SLOVAKIA s.r.o., Malacky je výhradným dovozcom a distribútorom ventilátorov španielskej značky CATA pre Slovenskú republiku.

ELMAT SLOVAKIA s.r.o., ako partner nadnárodnej spoločnosti Cooper Industries Ltd., je oficiálnym autorizovaným distribútorom výrobkov jej divízie Cooper Bussmann pre Slovenskú republiku

ELMAT SLOVAKIA je tiež dovozcom a distribútorom osobných vypínačov Aly Design pre Slovenskú republiku ako aj niekoľlých ďalších výrobkov a značiek.

Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je zmluvným partnerom spoločnosti Philips Slovakia s.r.o. na Záhorí v oblastiach: Svietidlá (najmä priemyselné a pre verejné osvetlenie), Svetelné zdroje (kompletný sortiment) a spotrebné batérie.

Spoľahlivo zásobujeme našim sortimentom okolité výrobné podniky, priemyselné parky, obecné úrady, rôzne inštitúcie, montážne organizácie i maloobchodné predajne v regióne.

Ciele a poslanie spoločnosti:

 1. neustále potvrdzujeme pozíciu tradičného dodávateľa elektroinštalačného materiálu v regióne Záhorie
 2. zvyšujeme pridanú hodnotu poskytovaním stále kvalitnejších sprievodných služieb svojim zákazníkom
 3. patríme medzi významných dodávateľov kancelárskych a priemyselných svietidiel a svetelných zdrojov v rámci Slovenska
 4. v súlade s predmetnými životnosťami jednotlivých projektov dodávame OEM tovar aj do výroby v automobilovom priemysle
 5. neustále rozširujeme počet a kvalitu predajných a partnerských miest značky CATA na Slovensku
 6. neustále nabádame užívateľov svietidiel a svetelných zdrojov k používaniu výrobkov ekonomicky výhodných na prevádzku a šetrných k životnému prostrediu
 7. podporujeme našich obchodných partnerov vo využívaní moderných informačných technológií

To čo dávno hľadáte...

Poďakovanie:

 

Za úspešné napredovanie vďačí firma predovšetkým môjmu otcovi - Jánovi Puškáčovi - spoločníkovi, celej mojej rodine, ktorá už roky podporuje a treba povedať, že aj obetavo znáša život s podnikateľmi a samozrejme našim verným zákazníkom a pochopiteľne terajším i bývalým spolupracovníkom, za ich usilovnú, často krát až mravčiu prácu.
Všetkým úprimne ĎAKUJEM!

Gabriel Puškáč
konateľ spoločnosti

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

ELMAT SLOVAKIA

ELMAT SLOVAKIA

import LED svietidiel, sklenených ventilátorov a vysokorýchlostných poistiek

cenníkové ceny dovozcu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie