Panel používateľa

Cooper Bussmann na Slovensku

Vitajte na stránkach Cooper Industries pre slovenských zákazníkov!

Ďakujeme, že prichádzate navštíviť svetového výrobcu elektrických výrobkov, náradia a hardware

www.cooperindustries.sk

 

Spoločnosť Cooper Industries Ltd., založená v roku 1833, je nadnárodnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu s elektrickými výrobkami, náradím a hardware. Ročný obrat spoločnosti v roku 2003 predstavoval 4,3 miliardy dolárov pri celkovom celosvetovom počte 28 tisíc zamestnancov.

Od roku 2004 spoločnost zamestnáva svojich pracovníkov tiež v Českej republike a na Slovensku. V roku 2007 otvorila regionálnu obchodnú kanceláriu v Prahe, odkiaľ riadi svoje obchodné aktivity v strednej a východnej Európe.

 

Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. so sídlom v Malackách je distribútorom produktov divízie Cooper Bussmann na Slovensku.

 

Nájdete nás aj v zozname európskych distribútorov na stránke spoločnosti Cooper Bussmann UK Ltd

Cooper Bussmann - najväčší výrobca poistiek a poistkových systémov na svete.

Počet zobrazení: 3470

Cooper Bussmann je divíziou Cooper Industries, Inc (NYSE: CBE) so sídlom v St Louis, Missouri. Počas viac ako 90-ročnej histórie inovácií spoločnosť stanovila normy pre ochranu obvodov na globálnom trhu.

Čítajte viac...

Divízie koncernu Cooper Industries Ltd.:

COOPER SAFETY - popredný európsky výrobca núdzového osvetlenia, systémov bezpečnostnej a požiarnej signalizácie, svietidiel a osvetľovacej techniky ako aj elektroinštalačného materiálu.

COOPER B-LINE - kabelové lišty, držiaky a príchytky potrubí, pružné príchytky, podperné systémy pre telekomunikačné technológie, kryty elektroinštalácie, držiaky pre meracie prístroje, mriežky a elektroinštalačné skrine.

COOPER BUSSMANN - vyrába širokú škálu severoamerických a európskych typov poistiek pre elektrotechnický, elektronický a dopravný priemysel, ďalej cievky a transformátory pre vysokokvalitné elektronické aplikácie.

COOPER CROUSE HINDS - spoje, kryty, obaly, ovládacie jednotky motorov, signalizačné zariadenia a alarmy, priemyselné osvetlenie, bezpečnostné zásuvky a zástrčky do nebezpečných a korozívnych prostredí.

COOPER LIGHTING - Výrobca kvalitných žiaroviek, fluorescenčných zdrojov, výbojok a LED svietidiel a technológií, nielen pre domácnosť, ale aj pre komerčné a priemyselné účely.

COOPER POWER SYSTEMS - Navrhuje a vyrába príslušenstvo pre NN a VN systémy, systémy pre dodávku presne určeného prúdu a napätia do domácností a firiem a tovární po celom svete. Je najvýznamnejším dodávateľom software, integračných a komunikačných systémov pre zvyšovanie produktivity a spoľahlivosti. Modernizuje rozvodnú elektrickú sieť.

COOPER TOOLS - Dodáva na trhy po celom svete výrobky pre automobilový priemysel, letectvo, energetiku a hardware – prístroje a zariadenia, ručné náradie, reťaze a letované elektronické výrobky.

COOPER WIRING DEVICES - Vyrába elektrické vodiče a káble pre priemysel aj domácnosť. Ponúka viac ako 10 000 moderných a kvalitných výrobkov pre všetky oblasti trhu.

 

hore

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Zodpovedáte za nejaký prístroj, alebo zariadenie, ktoré je chránené vysokorýchlostnými poistkami pre istenie polovodičov?

Ak je Vaša odpoveď ÁNO, tak PROSÍM ČÍTAJTE NASLEDUJÚCE INFORMÁCIE - pdf 0,152 MB

 

..

Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. so sídlom v Malackách je distribútorom produktov Cooper Bussmann na Slovensku.

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie