Panel používateľa

Cooper Bussmann na Slovensku

Vitajte na stránkach Cooper Industries pre slovenských zákazníkov!

Ďakujeme, že prichádzate navštíviť svetového výrobcu elektrických výrobkov, náradia a hardware

www.cooperindustries.sk

 

Spoločnosť Cooper Industries Ltd., založená v roku 1833, je nadnárodnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu s elektrickými výrobkami, náradím a hardware. Ročný obrat spoločnosti v roku 2003 predstavoval 4,3 miliardy dolárov pri celkovom celosvetovom počte 28 tisíc zamestnancov.

Od roku 2004 spoločnost zamestnáva svojich pracovníkov tiež v Českej republike a na Slovensku. V roku 2007 otvorila regionálnu obchodnú kanceláriu v Prahe, odkiaľ riadi svoje obchodné aktivity v strednej a východnej Európe.

 

Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. so sídlom v Malackách je distribútorom produktov divízie Cooper Bussmann na Slovensku.

 

Nájdete nás aj v zozname európskych distribútorov na stránke spoločnosti Cooper Bussmann UK Ltd

Cooper Bussmann - najväčší výrobca poistiek a poistkových systémov na svete.

Počet zobrazení: 2985

Cooper Bussmann je divíziou Cooper Industries, Inc (NYSE: CBE) so sídlom v St Louis, Missouri. Počas viac ako 90-ročnej histórie inovácií spoločnosť stanovila normy pre ochranu obvodov na globálnom trhu.

Čítajte viac...

Divízie koncernu Cooper Industries Ltd.:

COOPER SAFETY - popredný európsky výrobca núdzového osvetlenia, systémov bezpečnostnej a požiarnej signalizácie, svietidiel a osvetľovacej techniky ako aj elektroinštalačného materiálu.

COOPER B-LINE - kabelové lišty, držiaky a príchytky potrubí, pružné príchytky, podperné systémy pre telekomunikačné technológie, kryty elektroinštalácie, držiaky pre meracie prístroje, mriežky a elektroinštalačné skrine.

COOPER BUSSMANN - vyrába širokú škálu severoamerických a európskych typov poistiek pre elektrotechnický, elektronický a dopravný priemysel, ďalej cievky a transformátory pre vysokokvalitné elektronické aplikácie.

COOPER CROUSE HINDS - spoje, kryty, obaly, ovládacie jednotky motorov, signalizačné zariadenia a alarmy, priemyselné osvetlenie, bezpečnostné zásuvky a zástrčky do nebezpečných a korozívnych prostredí.

COOPER LIGHTING - Výrobca kvalitných žiaroviek, fluorescenčných zdrojov, výbojok a LED svietidiel a technológií, nielen pre domácnosť, ale aj pre komerčné a priemyselné účely.

COOPER POWER SYSTEMS - Navrhuje a vyrába príslušenstvo pre NN a VN systémy, systémy pre dodávku presne určeného prúdu a napätia do domácností a firiem a tovární po celom svete. Je najvýznamnejším dodávateľom software, integračných a komunikačných systémov pre zvyšovanie produktivity a spoľahlivosti. Modernizuje rozvodnú elektrickú sieť.

COOPER TOOLS - Dodáva na trhy po celom svete výrobky pre automobilový priemysel, letectvo, energetiku a hardware – prístroje a zariadenia, ručné náradie, reťaze a letované elektronické výrobky.

COOPER WIRING DEVICES - Vyrába elektrické vodiče a káble pre priemysel aj domácnosť. Ponúka viac ako 10 000 moderných a kvalitných výrobkov pre všetky oblasti trhu.

 

hore

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse

Zodpovedáte za nejaký prístroj, alebo zariadenie, ktoré je chránené vysokorýchlostnými poistkami pre istenie polovodičov?

Ak je Vaša odpoveď ÁNO, tak PROSÍM ČÍTAJTE NASLEDUJÚCE INFORMÁCIE - pdf 0,152 MB

 

..

Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. so sídlom v Malackách je distribútorom produktov Cooper Bussmann na Slovensku.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info