Panel používateľa

Zásuvkové rozvodnice a rozvádzače

Hľadáte elektrické rozvádzače, skrinky, či rozvodnice so zásuvkami? S ističmi, prúdovými chráničmi, vypínačmi alebo bez? Tu ste správne!

Elektrické rozvádzače so zásuvkami na Vašu stavbu, do garáže, do výrobnej haly aj pre domácu dielňu máme skladom - www.digestor.info


Nové zásuvkové rozvodnice Mini ROS 4 na trhu i našom elektro e-shope

Nové zásuvkové rozvodnice Mini ROS 4 na trhu i našom elektro e-shope

Výrobca SEZ DK prichádza od polovice októbra 2011 na trh s novým radom produktov - zásuvkovými rozvodnicami ROS 4. Na základe dlhoročných skúseností s rozvodnicami výrobcu SEZ Dolný Kubín odhadujeme vysoký predaj, nakoľko majú veľmi dobrý pomer vlastností dizajn / funkčnosť / kvalita / sortiment / cena. Napriek tomu, že sme na náš e-shop najprv "nakŕmili" produktami z nášho dovozu, kubínske zásuvkové rozvodnice sme okamžite zaradili do ponuky aj prostredníctvom e-shopu. Zatiaľ práve túto novinku, ale e-shop budeme dopĺňať aj ďalšími rozvodnicami tohto výrobcu, ktoré už roky predávame v našej kamennej predajni a rozvážame i na ďalší predaj do malopredajní elektro, či firmám v priemysle. SEZ DK a.s. je našim "služobne najstarším" a rokmi spolupráce spoľahlivo overeným dodávateľom.

Sortiment zásuvkových rozvodníc Mini ROS 4 môžete kúpiť cez e-shop TU

Zásuvkové rozvodnice VZS s vypínačom

Zásuvkové rozvodnice VZS s vypínačom

Rozvodnice typu ROS VZS sa používajú pre pripojenie 3-fázových a 1-fázových elektrických spotrebičov s možnosťou odpojenia rozvodnice prostredníctvom vačkového vypínača.

 

32A varianty VZS 324 a VZS 325 sú dodávané s trubičkovou poistkou 16A pre istenie 1-fázovovej 230V zásuvky. 3-fázová zásuvka je neistená.

 

Zásuvkové rozvodnice vrátane typov VZS môžete kúpiť cez e-shop www.digestor.info Tu.

 

***Are you a Company, Institution or Trader? Request us for setting of your prices!*** Tel.: +421-903/430803, elmat@elmat.sk ***Ste Firma, Inštitúcia, alebo Obchodník? Dajte si nastaviť Vaše ceny!*** Tel.: +421-903/430803, elmat@elmat.sk


Zásuvkové rozvodnice a bubny SEZ DK a.s. - Kompletný produktový katalóg

Zásuvkové rozvodnice a bubny SEZ DK a.s. - Kompletný produktový katalóg

20130309 Zásuvkové rozvodnice a bubny SEZ DK a.s. - Kompletný produktový katalóg 2013 (10,3MB).

 

20090702 Zásuvkové rozvodnice a bubny SEZ DK a.s. - Kompletný produktový katalóg 6,4MB

Vybrali ste si? Kontaktujte nás ohľadom skladovej dostupnosti a aktuálnej ceny!

Najfrekventovanejšie položky máme skladom, zvyšok sortimentu dodávame spravidla do 1- 5 pracovných dní, v zásvislosti odo dňa objednania.

 

Vyhlásenie o zhode ROS 5 a ROS 11

Prenosné stojanové rozvodnice SEZ DK a.s.- staveniskové rozvádzače

Prenosné stojanové rozvodnice SEZ DK a.s.- staveniskové rozvádzače

20100730 Presnosné stojanové rozvodnice SEZ DK a.s. - produktový katalóg 0,5MB

(Výber z kompletného katalógu)

 

Skupinu 7 typov prenosných stojanových rozvodníc (tzv. staveniskové, či stavebné rozvádzače), ponúkame na trh v prevedeniach uvedených v katalógu, bez možnosti individuálnej kombinácie.

 

V prípade individuálnej požiadavky na prenosnú stojanovú rozvodnicu, prosím preštudujte možnosti ROS 11 v Kompletnom produktovom katalógu Zásuvkové rozvodnice SEZ DK a.s. - viď vyššie.
 

Stavebné rozvodnice IP 65 bez stojana + Stojany pre doobjednanie

Stavebné rozvodnice IP 65 bez stojana + Stojany pre doobjednanie

Stavebné rozvodnice IP 65 bez stojana, Stojany pre doobjednanie - produktový katalóg 0,2MB

(Výber z kompletného katalógu)

 

Tieto rozvodnice sú určené pre pripojenie prívodného kábla bez stojana. V  prípade potreby je však možné doobjednať stojan ROS 12S, resp. ROS 24S (na konci katalógu).

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie