Panel používateľa

ELMAT vystavoval na ELEKTROTEC 2009

Počet zobrazení: 5535

Stretnutie elektrotechnikov bratislavského kraja ELEKTROTEC 2009 sa konalo dňa 17. 6. 2009 v kongresovej sále v budove Doprastavu, Košická 56, Bratislava.

Podujatie prinieslo cyklus odborných prednášok a pracovných stretnutí elektrotechnikov, energetikov, projektantov a revíznych technikov elektrických zariadení.

 

Firma Ján Puškáč - ELMAT a ELMAT SLOVAKIA s.r.o. prezentovali na tomto fóre celú svoju ponuku. Od elektroinštalačného materiálu, cez bleskozvody, svietidlá, svetelné zdroje až po domáce elektrospotrebiče španielskej značky CATA. Predvádzané boli produkty najmä zo skupín vzduchotechniky, ventilátorov a elektrických ohrievačov.

Na konferencii predstavovalo svoje výrobky približne 10 spoločností, napr. ELKO EP Slovakia, s.r.o., Hager Systems, s.r.o., MICRONIX, s.r.o. a ďalší.

 

Odborná gescia
Technická inšpekcia, a.s.


Organizačný garant:
Ing.Pavel Hála Elektro Management

 

Odbornú úroveň podujatia zabezpečovali Elektrotechnický magazín a poprední slovenskí elektrotechnickí odborníci ako prednášajúci:

Ing. Dušan Dolinský, vedúci inšpektor elektrických zariadení, TI a.s., pracovisko Bratislava

Ing. Ján Vencel, Ústredný inšpektor elektrických zariadení, TI a.s., pracovisko Bratislava

Doc. Ing. Ivan Bojna, PhD., FEI STU Bratislava, člen technických normalizačných komisií pri SÚTN

Ing. Ján Meravý, elektrotechnik špec., súdny znalec v odbore elektrotechnika, Lightning služby elektro Trenčín

Mgr. Martin Herman, elektrotechnik špec., súdny znalec v odbore elektrotechnika, TRIPOS Slovakia s.r.o., Zlaté Moravce

Doc. Ing. Miroslav Kopča, PhD., súdny znalec v odbore elektrotechnika, vedúci laboratória BOZP, katedra elektrotechnologie, FEI SVUT Bratislava.
 


 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie