Panel používateľa

LED Osvetlenie tenisových kurtov a multifunkčných ihrísk - hala v zime aj reflektory na leto

Počet zobrazení: 1014

Ďakujeme, že ste s nami už od roku 1990 !

Dodávame len v praxi nami overené a spoľahlivé výrobky. Netlačte nás do dodávok svietidiel, ktoré ste "videli niekde na internete". (pokračovanie článku po kliknutí na názov článku, alebo na "celý článok").

LED svietidlá pre Letnú sezónu: kontaktujte nás pred osadením stožiarov kvôli ich správnemu počtu a rozmiestneniu !

LED svietidla pre Haly na Zimu: je ideálne objednať počas letnej tenisovej sezóny, alebo aspoň 2 mesiace pred stavaním nafukovacej haly z dôvodu všeobecného nárastu množstva objednávok každú jeseň (ukončovanie stavieb bytových i rodinných domov, požiadavky na osvetlenie športovísk z dôvodu skoršieho západu slnka, hromadné stavanie nafukovacích hal a pod.).

Priame LED náhrady za halogenidový reflektor 400W (MH - metal halid typu Crono, Croon, OMC, Tempo a pod.) pre osvetlenie multifunkčných športových ihrísk, tenisových kurtov, parkovísk, bilboardov a pod. Ceny pre investičné projekty sa stanovujú na základe množstva a môžu byť výrazne odlišné.

Priame náhrady žiarivkových svietidiel (zima / hala) : Konečne LED svietidlá, o ktorých sa dá povedať, že nahradia svetelným tokom "klasické" 3-pásmové fluorescenčné žiarivky (neóny) pri rovnakej dĺžke, ale len 65% spotrebe ! (=úspora ďalších 35% oproti doteraz najúspornejším svetelným zdrojom - žiarivkám) ! 150cm LF žiarivky - 2x58=116W (2x4700lm=9400lm) 150cm LED svietidlo - 1x70W (1x8400lm=8400lm).

Predpokladáme ďalšie novinky s podobným alebo silnejším svetelným tokom. Kontaktujte nás vždy s predstihom: +421 903 430 803 elmat@elmat.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie