Panel používateľa

objednavky@elmat.sk - nová e-mailová adresa

Počet zobrazení: 4803

Vážení obchodní partneri!
Pre väčšiu jednoznačnosť sme pre Vás zaviedli novú e-mailovú adresu objednavky@elmat.sk, ktorá samozrejme slúži na zasielanie Vašich objednávok, resp. dopytov.

Tí z Vás, ktorí používali pre objednávanie tovaru a dopyty e-mailovú adresu elmat@elmat.sk, alebo cata@elmat.sk (spravidla zákazníci a partneri siete CATA), nemusia nič meniť vo svojich poštových klientoch (Outlook, webmail a pod.), nakoľko všetky tri uvedené adresy sú voči sebe navzájom aliasmi (v skutočnosti tá istá poštová schránka).

Cieľom tohto kroku bolo najmä presmerovanie odosielateľov, ktorí zasielali svoje objednávky na iné adresy na našej doméne (@)elmat.sk (napr. na adresy s konkrétnym menom).
Používaním ktorejkoľvek z hore uvedených troch adries zabezpečíte, že Vaša požiadavka bude riešená aj počas neprítomnosti jednotlivých pracovníkov (dovolenky, PN a pod.), lebo e-maily zaslané na ne dostanú všetci pracovníci nášho obchodného oddelenia.
Veríme, že tento krok prispeje k zjednodušeniu našej vzájomnej komunikácie, lebo chceme byť firmou, s ktorou sa dobre spolupracuje!

Ďakujem Vám za Váš čas a prajem Vám príjemný deň.
S pozdravom

Gabriel Puškáč
konateľ spoločnosti

ELMAT SLOVAKIA s.r.o.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie