Panel používateľa
Späť

OSVEDČENIE O AKOSTI MEDU

Pridané: 4.9.2019 17:00:00 Počet zobrazení: 3404

04 September 2019

Osvedčenie o akosti medu Ján Puškáč

Dňa 28. Októbra 2011 nám vydal Slovenský Zväz Včelárov OSVEDČENIE O AKOSTI MEDU. Osvedčenie bolo vydané na základe laboratórnej analýzy vykonanej špecializovanou organizáciou Štátny veterinárny a potravinový ústav v Dolnom Kubíne (www.svpudk.sk). Toto osvedčenie oprávňuje jeho majiteľa označovať svoj med označením SLOVENSKÝ MED a používať ochrannú známku Slovenský med. Osvedčenie potvrdzuje dodržiavanie ustanovení týkajúcich sa právnych predpisov, zákonov o potravinách, veterinárnej starostlivosti, ochrane spotrebiteľa, zdraví obyvateľstva, predpisov týkajúcich sa výroby, spracovania, dopravy, skladovania a odbytu medu v ich platnom znení. Bolo konštatované, že med vyrábaný majiteľom osvedčenia má vynikajúce kvalitatívne parametre...

zodpovedá zväzovej norme kvality a akosti číslo 1 / 2006. Majiteľ osvedčenia pri ošetrovaní včiel, získavaní, skladovaní a balení medu dodržuje zásady správnej vyýrobnej poľnohospodárskej praxe, preto má právo na označenie svojho medu používať označenie SLOVENSKÝ MED a používať ochrannú známku číslo 214 649 priemyselného vzoru - Slovenský med, zapísanú Úradom priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky v registri ochranných známok na vlastníka Slovenský zväz včelárov, v tvare 1044/214 649. Osvedčenie je podpísané pánom Pavlom Kozáčikom, predsedom komisie pre riadenie kvality včelích produktov.

Veríme, že popri dlhoročných skvelých skúsenostiach s našim medom, aj vlastníctvo tohto certifikátu upevní dôveru našich zákazníkov! Na zdravie!

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie