Panel používateľa

Partnerský portál C3 – Cooper Customer Center – pridaná hodnota pre našich zákazníkov.

Počet zobrazení: 5502

C3 - Cooper Customer Center

Cena a termín! Dva fenomény, ktoré zaujímajú každého, kto potrebuje čokoľvek nakúpiť.
V snahe poskytovať našim zákazníkom včasné informácie najmä o cenách a dostupnosti poistkových systémov Cooper Bussmann, požiadali sme ešte v januári 2010 o vytvorenie partnerského účtu na partnerskom portáli C3 – Cooper Customer Center. Portál bol dlhšiu dobu dostupný len pre partnerov Cooper v USA
 

a uplynul nejaký čas, kým ho bolo možné používať aj v Európe. Počas roka 2010 však prišlo k spusteniu prevádzky aj pre európskych partnerov. Spoločnosť ELMAT SLOVAKIA s.r.o. tak bola nielen iniciátorom, ale zároveň aj prvou spoločnosťou v Európe, ktorá začala partnerský portál C3 používať a sprístupňovať tak svojim zákazníkom aj tie informácie, ktoré nie sú v základnom európskom cenníku a katalógoch (novinky, špeciálne produkty a pod.). Hlavným prínosom pre našich zákazníkov je najmä to, že sme schopní poskytnúť rýchle informácie aj počas anglických sviatkov, resp. v čase nadmernej vyťaženosti telefónnych liniek pracovníkov odbytu v anglickej centrále Cooper Bussmann. V urgentných prípadoch máme možnosť zistiť informácie aj „z večera do rána“, alebo cez víkend, čiže v čase mimo riadnych prevádzkových hodín európskej centrály, keď sú obmedzené možnosti operatívneho kontaktu s obchodným oddelením Cooper Bussmann.
Zistené ceny a termíny sú väčšinou postačujúce pre vytvorenie základných indikačných ponúk. Ponuky veľkoobjemového investičného charakteru samozrejme dopytujeme individuálne prostredníctvom priamej komunikácie s obchodným oddelením centrály Cooper Bussmann, keďže sa jedná o individuálne ceny stanovené podľa veľkých objemov objednávok. Rovnako pri každej záväznej objednávke overujeme e-mailom, alebo telefonicky aktuálnu dostupnosť v čase jej vystavenia. Táto je následne ešte definitívne potvrdzovaná e-mailovým Potvrdením objednávky zo systému Cooper Bussmann. V urgentných prípadoch sa snažíme o individuálne intervencie a skrátenia termínov.
Dôležitým faktom je aj to, že sme našou iniciatívou pomohli nielen našim zákazníkom dopytujúcim poistkové systémy Cooper Bussmann, ale aj ďalším partnerom koncernu Cooper Industries v Európe k rýchlejším a pohodlne získaným informáciám, ktorí ich môžu využívať v prospech ich zákazníkov. Portál zatiaľ nie je dostupný pre všetky divízie Cooper Industries. Prehľad divízií koncernu Cooper Industries Ltd. nájdete Tu.
V neposlednom rade nám ako partnerovi Cooper poskytuje portál C3 - Cooper Customer Center aj znalostnú databázu a možnosť skupinových, či individuálnych tréningov vrátane E-learning. Získané vedomosti radi poskytneme našim cteným zákazníkom.
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie