Panel používateľa

Ponúkame spoluprácu živnostníkom a podnikateľským subjektom

Počet zobrazení: 5468

Oblasť spolupráce: sprostredkovanie obchodných prípadov pre sortiment Bussmann, CATA a Aly Design (naše zastúpenia pre SR).
Náplň činnosti: samostatná činnosť – vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov pre uvedené značky a sortiment, aktívna komunikácia s nákupnými oddeleniami zákazníkov, audity u zákazníka (písomné a fotografické záznamy),

vedenie evidencie požadovaných výrobkov, tvorba cenových ponúk, nahlasovanie objednaných položiek, sledovanie objednávok, rozosielanie ponúk, udržiavanie kontaktov so zákazníkmi...

 

Odmena: vysoká percentuálna provízia zo zrealizovaných a uhradených obchodných prípadov odvodená od zisku (na základe zmluvy o sprostredkovaní)

 

Ďalšie informácie: potrebné vlastné motorové vozidlo, mobilný telefón, PC, veľmi dobré obchodnícke a počítačové zručnosti. Elektrotechnické vzdelanie je výhodou, precíznosť je nevyhnutná!
 

Podpora: poskytnutie cenníkov, katalógov, telefonická a e-mailová podpora, možné školenia v zahraničí, marketingová podpora (vykonáva sa už 1,5 roka pre Bussmann, 3 roky pre CATA, Aly Design zahajujeme - výstavy, inzercie a články v printových i elektronických médiách...).
 

Benefity: dlhodobá istota spolupráce s distribútorom výrobkov nadnárodných lídrov v daných oblastiach, vytváranie osobných kontaktov v kľúčových slovenských a medzinárodných priemyselných podnikoch, flexibilný pracovný čas, Váš osobný vplyv na výsledky.
 

Ako sa kontaktovať: zašlite nám stručný referát o Vašej doterajšej činnosti spolu s kontaktnými a identifikačnými údajmi.
 

Kontakt: Gabriel Puškáč – vedúci predaja pre SR, tel.: 0903/430 803, puskac@elmat.sk
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie