Panel používateľa

Vzdávame to! Aktuálne NETTO CENY - elektro E-shop digestor . info

Počet zobrazení: 5700

www.digestor.info - B2B, B2G, B2C electro e-shop

Priznávame - pripravovať stále nové akcie je pre nás naozaj vyčerpávajúce. Preto sme sa rozhodli, že Vám radšej poskytneme výnimočné ceny počas celého roka. Sme presvedčení, že tento krok oceníte! Skrátka, vždy keď navštívite

náš e-shop, alebo kamennú prevádzku, budú pre Vás zakaždým pripravené kvalitné výrobky za trvale nízke Netto ceny. Nielen že sme Netto ceny vytvorili pre výrobky naprieč celým elektro sortimentom (väčšinu výrobkov dovážame do SR, ďalší import pripravujeme), ale reálne ide o tovar, ktorý je vysokoobrátkový! Takže u nás žiadne finty! Práve naopak - žiadaný, denne predávaný tovar pre Vás počas celého roka vo vynikajúcich cenách!

 

Zaregistrujte sa a nastavíme Vám ceny vo Vašej cenovej hladine. Ak ste už našim registrovaným zákazníkom kamennej predajne, nemusíte sa znova registrovať na e-shope. Stačí ak nás požiadate akýmkoľvek spôsobom o vygenerovanie mena a hesla. Sortiment v časti Aktuálne NETTO CENY nonstop dopĺňame a aktualizujeme. Počet výrobkov v Netto cenách tak stále narastá. Oplatí sa preto pravidelne do tejto kategórie nahliadať. Pod prihlásením uvidí každý registrovaný zákazník svoje individuálne netto ceny (ak má už nastavené podmienky). Ak nie ste prihlásený, zobrazujú sa Vám netto ceny pre občanov.

 

Tu nájdete Aktuálne NETTO CENY*

 

***Ste Firma alebo Obchodník? Dajte si nastaviť Vaše ceny!*** +421-903/430803, elmat@elmat.sk; www.digestor.info

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info