Panel používateľa

Voľné pracovné miesta - celoročná ponuka

Počet zobrazení: 4303

Schopných a Ochotných hľadáme trvale. Naším zámerom je doplniť spoločnosť o 2 pracovníkov – predajcov na pultovom predaji.

Možnosti postupu:
Predpokladáme, že lepší z nich bude po získaní skúseností pracovať na obchodnom oddelení - objednávky odberateľské / dodávateľské, príjem tovaru, tvorba ponúk atď... (stále TPP).

Možnosti ďalšieho postupu:
Pre najšikovnejších možnosť práce v teréne (najskôr po 12 mesiacoch, ale len na živnosť) - predaj výrobkov z nášho importu (buď domáce spotrebiče, alebo priemyselné poistky).

Ponuku práce v plnom znení nájdete v pdf súbore tu.

ČÍTAJTE CELÝ INZERÁT. UVÁDZAJTE REÁLNE FAKTY (95% uchádzačov nespĺňa zručnosti, ktoré deklaruje; modelka, murár, pumpár a pod. bez elektrotechnického alebo technického vzdelania nie je vhodný uchádzač). Súčasťou výberového konania môžu byť aj osobnostné testy, prípadne praktické ukážky modelových situácií.

Následne BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ POSTÚPILI DO UŽŠIEHO VÝBEROVÉHO KOLA na základe životopisov. Práca je z pohľadu fyzických daností viac vhodná pre mužov.

Naše pracovné pozície sú vhodné pre tých, ktorí chcú na sebe pracovať a rásť a stať sa tak pre firmu nepostrádateľnými. Takí pracovníci majú u nás isté trvalé miesto.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info