Panel používateľa

E-100 GTH FAQ SK

Sklenený kúpeľňový a bytový ventilátor CATA E-100 GTH - Najčastejšie otázky, chyby a Odpovede, tzv. FAQ

Sklenený kúpeľňový a bytový ventilátor CATA E-100 GTH - Najčastejšie otázky, chyby a Odpovede, tzv. FAQ

Neustály nárast predaja sklenených ventilátorov z dizajnového radu CATA E GLASS a s tým zvyšujúca sa frekvencia otázok nás primäli k tomuto kroku:

Túto podstránku sme pripravili pre všetkých partnerov siete CATA (kúpeľňové štúdiá, rôzne maloobchody, veľkoobchody, elektromontážne firmy) ako výraznú pomôcku pri ich práci so zákazníkmi a samozrejme aj pre všetkých užívateľov, ktorí sa dostanú do situácie, keď si nebudú vedieť poradiť pri obsluhe, alebo údržbe. Podstatná časť práce (montáž, pripojenie, nastavovanie) však patrí do rúk kvalifikovaným elektrotechnikom z praxe = tým, čo sa denne elektroinštaláciami živia a majú dostatok odborných znalostí a skúseností.

Podstránku sme nazvali podľa najpredávanejšieho modelu, ale bude obsahovať informácie ku všetkým modelom ventilátorov CATA E GLASS - aktuálne Biele: E-100 G, E-100 GT, E-100 GTH, E-120 G, E-120 GT, E-120 GTH, E-150 G, E-150 GT, E-150 GTH, Strieborné / Silver: E-100 GS, E-100 GST, E-100 GSTH, čierne E-100 G BK, E-100 GT BK, E-100 GTH BK, podsvietené LED pásikom E-100 GLT, s pohybovým senzorom E-100 SENSOR (PIR).

Vo finále tu bude všetko, s čím sme sa za obdobie predaja dizajnového radu CATA E GLASS stretli (od marca 2012). Stačí pozorne čítať.

Sekcia sa priebežne aktualizuje a bude obsahovať odpovede na najčastejšie otázky.

Hľadanie vo FAQ

reCAPTCHA chráni tieto webové stránky pred podvodmi a zneužitím /
reCAPTCHA protects this website from fraud and abuse
all unrelated comments and ad links will be deleted /
všetky nesúvisiace komentáre a reklamné odkazy budú vymazané

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info